<< zpět na úvodní stranu

Věda za Vibovitem

Jako rodič chcete svým dětem dopřát vždy to nejlepší a to i pokud jde o zdravou, pestrou a vyváženou stravu, která bude obsahovat všechny důležité vitaminy a minerální látky, které děti potřebují pro svůj zdravý růst a vývoj.

Vibovit cucavé tablety byly vyvinuty speciálně dle výživových potřeb dětí různého věku

Pro vývoj dětí je ideální prostředí, které optimálně naplňuje jejich aktuální potřeby. Věříme proto, že ani v případě výživových doplňků neexistuje jedno universální složení, které by dokázalo pokrýt výživové potřeby dětí všech věkových kategorií. Děti v různé fázi svého vývoje, od narození až po dospívání, mají rozdílné výživové nároky. Vibovit JUNIOR a Vibovit SCHOOL cucavé tablety byly speciálně vyvinuty dle specifických výživových potřeb dětí v různém věku s cílem zajistit všechny důležité vitaminy a minerální látky pro jejich zdravý růst a vývoj.

OBSAH VITAMINŮ BYL TESTOVÁN ŠVÝCARSKÝM VITAMINOVÝM INSTITUTEM

Abychom se ujistili, že Vibovit cucavé tablety skutečně obsahují námi deklarované množství jednotlivých vitaminů a minerálních látek, nechali jsme obsah vitaminů testovat Švýcarským vitaminovým institutem. Švýcarský vitaminový institut je nezávislou vědeckou institucí, která byla založena v roce 1913 a v současné době je využívána Evropskou komisí jako její referenční laboratoř.
Švýcarský vitaminový institut testoval oba produkty Vibovit cucavé tablety a potvrdil, že skutečně obsahují množství vitaminů, které je deklarováno. Tento pozitivní závěr opravňuje k používání razítka této instituce přímo na obalech obou produktů.
Testovaný obsah vitaminů
Více informací o Švýcarském vitaminovém institutu >>

  • Bez umělých aromat
  • Bez laktózy